Αποστολέας Θέμα: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα  (Αναγνώστηκε 18288 φορές)

Αποσυνδεδεμένος manelaki

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2317
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ι ♥ London
    • Χειροποίητες Δημιουργίες ...
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #10 στις: Απρίλιος 15, 2010, 22:20:36 μμ »
wow!!!!!!!!!!!!!!!! ελπιζω να μη μου κανεις πλακα! γιατι ξερεις με τετοια ευαισθητα θεματα δε παιζουν! χαχαχα  :yahoo: :laugh:
ευχαριστω παρα πολυ!...οχι θα ρωτησω εκει για το κτελ και θα παω να το παρω απευθειας ...εισαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :clap: :clap: :clap: :clap:
Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !

Αποσυνδεδεμένος famek

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1649
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #11 στις: Απρίλιος 16, 2010, 00:51:20 πμ »
σοβαρολογω και περι αδειας   φυσικα εχουμε το μεσο.......
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
OΧΙ ΣΤΗΝ ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ

Συνδεδεμένος dk

  • Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 30810
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #12 στις: Απρίλιος 16, 2010, 12:48:57 μμ »

...εγω θα παω αλεξανδρουπολη στις 23 και θα ειμαι πισω στις 24!!! παω τη συγκεκριμενη μερα για συγκεκριμενο λογο...αμα ειναι να χασω αυτη τη μερα προτιμω να μη πεταξω καθολου..

Oρκιζεται το Μανιατάκι?

Αποσυνδεδεμένος manelaki

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2317
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ι ♥ London
    • Χειροποίητες Δημιουργίες ...
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #13 στις: Απρίλιος 16, 2010, 13:14:47 μμ »
οχι....εχει γιορτη! θα εχει σιγουρα εξοδο, μπορει και αδεια! αλλα εκεινος δε ξερει τιποτα...εχω συνεννοηθει με ενα φιλο του που ειναι επισης φανταρος εκει πανω και του λεει να παρει 24ωρη για να ειναι μαζι εκεινη τη μερα.ο γιωργος θα περιμενει το φιλο του και θα δει εμενα  :bigr: (αν παω τελικα)...απο 40 κυματα θα περασει αυτη η εκπληξη...αγχωνομαι κιολας μηπως τελικα ο γιωργος παρει την 24ωρη αδεια και εγω δε μπορεσω να παω! ουφ δεν αντεχω αλλο!! :diablo:
Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !

Συνδεδεμένος dk

  • Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 30810
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #14 στις: Απρίλιος 16, 2010, 13:18:12 μμ »
...αγχωνομαι κιολας μηπως τελικα ο γιωργος παρει την 24ωρη αδεια και εγω δε μπορεσω να παω! ουφ δεν αντεχω αλλο!! :diablo:
Κι ετσι καλα θα περασει... για φαντασου ομως να πας εσυ εκει πανω και να μη παρει εκεινος 24ωρη γιατι ισως να θεωρησει ανουσιο το να παει βολτα με εναν φιλο του!! :laugh: :laugh:

Αποσυνδεδεμένος manelaki

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2317
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ι ♥ London
    • Χειροποίητες Δημιουργίες ...
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 16, 2010, 13:28:25 μμ »
...αγχωνομαι κιολας μηπως τελικα ο γιωργος παρει την 24ωρη αδεια και εγω δε μπορεσω να παω! ουφ δεν αντεχω αλλο!! :diablo:
Κι ετσι καλα θα περασει... για φαντασου ομως να πας εσυ εκει πανω και να μη παρει εκεινος 24ωρη γιατι ισως να θεωρησει ανουσιο το να παει βολτα με εναν φιλο του!! :laugh: :laugh:
ναι το εχει πει κι αυτο! αλλα λιγο ο φιλος να τον πρηζει λιγο εγω να του λεω "ελα αγαπη μου πηγαινε να περασεις καλα,να ξεσκασεις" ....πιστευω θα τη ζητησει τελικα και θα τη παρει..αμα τελικα δε θελει να τη ζητησει θα του πω οτι θελω να ερθω και δεν θα εχει αλλη επιλογη,αλλα θα μου το εχει χαλασει ολο το "οργανωμενο εγκλημα".....τωρα αν τη ζητησει και δεν τη παρει θα ειμαι πολυ ατυχη και ΜΟΝΗ να κανω βολτες σε ορεστιαδα και αλεξανδρουπολη...
Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !

Αποσυνδεδεμένος manelaki

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2317
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ι ♥ London
    • Χειροποίητες Δημιουργίες ...
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 16, 2010, 19:31:19 μμ »
σοβαρολογω και περι αδειας   φυσικα εχουμε το μεσο.......

 :bigr: :bigr: :bigr: :bigr: :bigr: :bigr: :bigr:  :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 17, 2010, 08:01:44 πμ by dk »
Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !

Συνδεδεμένος dk

  • Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 30810
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 17, 2010, 00:49:33 πμ »
wow!!!!!!!!!!!!!!!! ελπιζω να μη μου κανεις πλακα! γιατι ξερεις με τετοια ευαισθητα θεματα δε παιζουν! χαχαχα  :yahoo: :laugh:
ευχαριστω παρα πολυ!...οχι θα ρωτησω εκει για το κτελ και θα παω να το παρω απευθειας ...εισαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :clap: :clap: :clap: :clap:

Για φαντασου τη συγκεκριμενη μερα να κανουν απεργια οι οδηγοι του ΚΤΕΛ!! :wacko: :mocking:

Αποσυνδεδεμένος manelaki

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 2317
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ι ♥ London
    • Χειροποίητες Δημιουργίες ...
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 17, 2010, 01:09:31 πμ »
με τη γκαντεμια που με δερνει τιποτα δεν αποκλειεται...το κακο ειναι οτι με παιρνει απο κατω...καλα που εχω κι εσας να με διασκεδαζετε (βλεπε dk) χεχεχε.... :bigr: ενταξει προσπαθω να λεω στον εαυτο μου πως και να χαλασουν τα σχεδια και να μη παω δε χαλασε κι ο κοσμος..
Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !

Αποσυνδεδεμένος famek

  • Hero Member
  • *****
  • Μηνύματα: 1649
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
Απ: Βοήθεια για ξενοδοχείο στην Ορεστιάδα
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 17, 2010, 01:51:20 πμ »
καλε δημητρη γιατι πειραζεισ το κοριτσι? σιγα μην κανουν.... αν γινει κ αυτο μπορει να βαλουμε παλι κανενα μεσο...... :bigr: :bigre:
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
OΧΙ ΣΤΗΝ ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ