Αποστολέας Θέμα: Xαίρομαι που μπήκα στη χαρούμενη παρέα σας!!  (Αναγνώστηκε 1477 φορές)

Αποσυνδεδεμένος sat-traveler

• Newbie
  • *
  • Φύλο: Άντρας
  • ...ταξίδι για το ταξίδι!...
Xαίρομαι που μπήκα στη χαρούμενη παρέα σας!!
« στις: Απρίλιος 15, 2015, 12:56:44 μμ »
 :smile_:...χαίρομαι που μπήκα στη χαρούμενη παρέα σας... !!!
...προς το παρόν δεν γνωρίζω κανένα σας.... πράγμα που πιστεύω ότι σύντομα θα αλλάξει... αν και λίγο δύσκολο για το λόγο που κατοικώ στην άλλη άκρη της πατρίδας μας.... αν και Αθηναίος δεν έχω καμιά σχέση πλέον με την πρωτεύουσα...( μαύρη πέτρα!)...
....λατρεύω τα ταξίδια στην Ευρώπη και την έχω γυρίσει παλαιότερα με τροχόσπιτο πολλές φορές (85.000 km! και φυσικά τότε χωρίς GPS)... αλλά και λίγο Μαρόκο... το όνειρο μου ήταν ένα ταξίδι με αυτοκίνητο γύρω γύρω στη Μεσόγειο αλλά όταν είχα τη δυνατότητα να το κάνω άρχισαν οι εμφύλιοι ς και οι πόλεμοι....
....την Ελλάδα την γνωρίζω από άκρη σε άκρη (και με 4Χ4) αλλά και μέχρι πολλές κορυφές (γονείς φυσιολάτρες/ορειβάτες)... δεν γνωρίζω μόνο αρκετά νησιά!... που θα με βοηθήσετε να τα γνωρίσω!..

...και πάλι ευχαριστώ γα το εγκάρδιο καλωσόρισμα!.... :thank:

φιλικά
                   Τάσος
...ταξίδι για το ταξίδι!...

Αποσυνδεδεμένος GNS

• Hero Member
    • ΑΓΓΕΛΙΕΣ-ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 15, 2015, 18:49:04 μμ »
Τασο σε περιμενουμε να μοιραστεις μαζι μας τις εμπειριες σου από τα μερη που εχεις ταξιδεψει. Ιστοριες, φωτογραφιες δεκτες. :smile_:

Εδώ http://www.travelchat.gr/forum/index.php/topic,1380.0.html  μπορεις να φτιαξεις το δικο σου ταξιδιωτικο χαρτη.
don't drink & drive!!![move]

Αποσυνδεδεμένος sat-traveler

• Newbie
  • *
  • ...ταξίδι για το ταξίδι!...
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 15, 2015, 22:15:20 μμ »
 :thank:...ευχαριστώ φίλε... το πρόβλημα μου είναι ότι τις περισσότερε φωτογραφίες τις έχω σε χαρτί...
...βλέπεις είμαι από τους παλιούς!...
...αλλά δεν το βάζω κάτω...  ;)
...κάτι θα γίνει!...
...ταξίδι για το ταξίδι!...

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
    • facebook/dktravelchat
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 16, 2015, 00:08:52 πμ »
 :welcome: :welcome: