Αποστολέας Θέμα: Τριήμερο στην πανέμορφη Βιέννη!!  (Αναγνώστηκε 9901 φορές)

Αποσυνδεδεμένος christos_

• Newbie
  • *
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τριήμερο στην πανέμορφη Βιέννη!!
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 22, 2013, 23:06:15 μμ »
Elina μου οταν μας τα εφερε μετα απ ολο αυτο το περπατημα ειλικρινα σου μιλαω επεσα με τα μουτρα...δεν εμεινε ουτε η φλουδα απο το λεμονι!!!ηταν απιστευτο...!!!!εχω βγαλει και φωτο το πιατο σκετο με τα μαχαιροπιρουνα...χαχαχαχα!!!!ηπια και την μπυρα μου μετα δεν μπορουσα να σηκωθω... :)
Για να διανυσεις μια αποσταση μεγαλη το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι...το πρωτο βημα!

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 24, 2013, 00:46:28 πμ »
 :thank: :thank: για το story και τις photos!!! :good:

Αποσυνδεδεμένος κερκυραια

• Full Member
  • Φύλο: Γυναίκα
  • τρελα με την Κερκυρα!!!
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 02, 2013, 21:13:43 μμ »
Αυτο ελειπε να μην περνουσες ομορφα σ αυτη την υπεροχη πολη.....μαγικη!!Να σαι καλα και καλα ταξιδια σε ολους μας! :smile_:

• Newbie
  • *
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 03, 2013, 09:33:13 πμ »
κερκυραια ηταν οντως πανεμορφα..αν και ριξαμε τρελλο περπατημα νομιζω πως αξιζε τον κοπο!!φυσικα οπως εχω πει και στην ελινα ηδη προγραμματιζω το επομενο ταξιδι αλλα ειναι νωρις να ανακοινωσω κατι για πληροφοριες...χιχιχι!!!καλα να ειμαστε και καλα ταξιδια να εχουμε!!!
Για να διανυσεις μια αποσταση μεγαλη το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι...το πρωτο βημα!

Αποσυνδεδεμένος κερκυραια

• Full Member
  • Φύλο: Γυναίκα
  • τρελα με την Κερκυρα!!!
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 03, 2013, 15:31:20 μμ »
Επειδη οι 3 μερες ειναι λιγες για να δεις ολα αυτα τα υπεροχα μερη της πολης(και παλι δεν προλαβαινεις!)ακριβως το ιδιο παθαμε & εμεις με το περπατημα,οι φουσκαλιτσες πηγαν & ηρθαν! :mocking: Οσο για το επομενο ταξιδακι κι εγω εχω ενα φοβερο στο μυαλο μου που απ τη στιγμη που το ειδα εχω τρελαθει.....Πραγα,Μπρατισλαβα,Βουδαπεστη,Βιεννη.....το τελειο!!!!!Θα δουμε...να ειμαστε καλα πανω απ ολα! :good:

• Newbie
  • *
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 04, 2013, 10:35:04 πμ »
κοιτα λογικο ειναι οταν πας καπου αναγκαστικα να ριξεις περπατημα..δεν γινεται αλλιως!!εφοσον μου λες το ταξιδι που σκεφτεσαι να κανεις ανακοινωνω και εγω επισημα οτι θα παω μαλλον Πραγα για πρωτοχρονια..συνολο ημερων 7 ημερες...καλα να μαστε μωρε!!