Αποστολέας Θέμα: Έρχεται καλοκαιράκι...ποια είναι τα σχέδιά σας?  (Αναγνώστηκε 9650 φορές)

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
    • facebook/dktravelchat
Απ: Έρχεται καλοκαιράκι...ποια είναι τα σχέδιά σας?
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 17, 2018, 13:57:47 μμ »
Στις λίγες ημέρες που είχα κανονίσει για άδεια ήρθα Θεσσαλονίκη να δω την μάνα μου που έχει κάποια προβλήματα υγείας.

Σε καταλαβαινω απολυτα... κι εγω εδω φετος... αλλα και περσυ, πηγα Ρωμη για ωρες... τι στιγμη που εφευγα απο δω με το αεροπλανο, πεθανε ο πατερας μου... οποτε τα πισω μπρος φιλε μου! Ευχομαι να ειναι καλα η μανουλα σου και εχουμε εμεις χρονο μπροστα μας να κανουμε καποια ταξιδακια.

Αποσυνδεδεμένος GNS

• Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
    • ΑΓΓΕΛΙΕΣ-ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
Απ: Έρχεται καλοκαιράκι...ποια είναι τα σχέδιά σας?
« Απάντηση #41 στις: Οκτώβριος 22, 2018, 01:42:52 πμ »
Εμείς φέτος κάναμε τις πρώτες μας μεγάλες διακοπές με τον μικρό μαζί. ΕΝΑΣ μήνας μπροστά στην θάλασσα. Πολυ μακριά από το Βόλο......... Μόλις 10 χλμ και 15 λεπτά από το σπίτι μας....,..
Φιλοξενούμενοι σε σπίτι φίλης της γυναίκας μου στην γειτονική κριθαρια.  Με πολλά προβλήματα αλλά τελικά μετά τις 15 Αυγούστου που έγινε τέλειος καλά ο μικρός καταλάβαμε λίγο τι σημαίνει διακοπές μπροστά στην θάλασσα.....
Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά.

Υ.γ. Δημήτρη συλλυπητήρια. Δεν το ήξερα δεν μου είχες πει κάτι στο τηλέφωνο. Να ζήσετε να τον θυμάστε. Παναγιώτη εύχομαι περαστικά και να είναι πλέον καλά η μανούλα σου.
don't drink & drive!!![move]