Αποστολέας Θέμα: Καστέλι... Κίσσαμος... Χανιά!!  (Αναγνώστηκε 2462 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mediterranean studios

• Newbie
  • *
Καστέλι... Κίσσαμος... Χανιά!!
« στις: Ιανουάριος 16, 2011, 01:02:26 πμ »
Καλησπερα σας,

Θα ηθελα την γνωμη σας για την περιοχη Κσσαμου ειμαι Ξενοδοχος και θελω να ξερω πραγματα τι δεν σας αρεσε  η που σας αρεσε....

Επισης μπορω να βοηθησω καπιον που θελει να ερθει στην περιοχη μας για διακοπες για δουλεια η οτι αλλο χρειαστη.

Δημητρης

www.medkiss.gr
info@medkiss.gr

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
    • facebook/dktravelchat
Απ: Καστέλι... Κίσσαμος... Χανιά!!
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 16, 2011, 01:32:10 πμ »
Καλως ηρθες στην παρεα μας Ξενοδοχε :bigr: ... τι μπορουμε να πουμε εμεις για τα Χανια... μονο οτι ειναι μια απο τις ομορφοτερες πολεις της Ελλαδας!! :yahoo:

Αποσυνδεδεμένος Dimitra

• Hero Member
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 20, 2011, 13:11:37 μμ »
Καλως ήρθες στη παρέα μας...πατριώτη!! Κατάγομαι απο τα Χανιά απο το χωρίο Μαλάξα (Κεραμειά).
Το Καστέλι Κισσάμου είναι μια πολη εξω απο τα χανιά την οποία θα διάλεγα για διαμονή γιατί είναι ιδανική αφετηρία για παραλίες οπως Ελαφονήσι, Φαλάσσαρνα, Παλαιοχώρα και πολλες αλλες υπέροχες παραλίες καθώς και για ολοήμερη εκδρομή με το πλοιο για Γραμβούσα και Μπάλο. Είναι εξω απο τις ακρως τουριστικες και πολύβουες περιοχές χωρίς να είναι απομονωμένο αφού μέσο της Εθνικής οδού μπορείς σε μισή ώρα το πολύ να βρίσκεσαι στη πολη των Χανίων...Δεν εχω ομως γνώμη για τις ξενοδοχειακές υπηρεσίες και εγκαταστάσεις γιατί δεν έχει τύχει να μείνω εγώ ούτε κάποιος γνωστός μου...

Αποσυνδεδεμένος Taksideutis

• Newbie
  • *
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 27, 2013, 16:04:41 μμ »
Τα Χανια ειναι οντως μια πολυ ομορφη περιοχη!