Αποστολέας Θέμα: Με χρώματα κι αρώματα  (Αναγνώστηκε 33478 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Dafni

• Full Member
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Με χρώματα κι αρώματα
« Απάντηση #130 στις: Μάιος 13, 2011, 19:01:06 μμ »
καλα που μου το θυμισες ....το ειχα ξεχασει οτι δεν έχω γραψει ακομα τον επιλογο της ιστοριας...θα το κάνω συντομα....α,άσχετο βεβαια αλλα η ιστορια σου για το λονδινο φαινεται πολύ καλογραμμενη...έχω διαβασει μονο την πρωτη μερα αλλα το έχω στο νου μου να διαβασω και τη συνεχεια ....οι φωτογραφιες ...τελειες!!!!

Αποσυνδεδεμένος manelaki

• Hero Member
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ι ♥ London
    • Χειροποίητες Δημιουργίες ...
« Απάντηση #131 στις: Μάιος 13, 2011, 19:26:00 μμ »
καλα που μου το θυμισες ....το ειχα ξεχασει οτι δεν έχω γραψει ακομα τον επιλογο της ιστοριας...θα το κάνω συντομα....α,άσχετο βεβαια αλλα η ιστορια σου για το λονδινο φαινεται πολύ καλογραμμενη...έχω διαβασει μονο την πρωτη μερα αλλα το έχω στο νου μου να διαβασω και τη συνεχεια ....οι φωτογραφιες ...τελειες!!!!

Προσπαθησα να ειμαι λεπτομερης και να σας ταξιδεψω μεχρι εκει! Ευχαριστω. Διαβασε τη, μη σου φαινεται ετσι μεγαλη.... οι φωτογραφιες απλα ειναι πολλες.
Αναμενουμε συνεχεια εδω  :smile_:
Η ευτυχία δεν έρχεται έτσι. Η ευτυχία είναι συνέπεια προσωπικής προσπάθειας.
Παλεύεις, αγωνίζεσαι, επιμένεις και, καμιά φορά, κάνεις ακόμα και το γύρο του κόσμου για να τη βρείς !

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
« Απάντηση #132 στις: Μάιος 14, 2011, 00:27:13 πμ »

Ασε το Λονδινο για αργοτερα και γραψε μας τη συνεχεια της δικη σου ιστοριας... :mad:
Πριν 6 μηνες ξεκινησε και ακομη δεν τελειωσε... :mocking: :laugh: