Αποστολέας Θέμα: Πληροφορίες για Μπαλί  (Αναγνώστηκε 22089 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Dimitra

• Hero Member
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Πληροφορίες για Μπαλί
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 02, 2012, 16:10:39 μμ »
Το τηλέφωνο της Μαριλένας είναι : 0361 8476693
Κινητό: 081 139 6251
Η εταιρεια της λέγεται : bali griyasari tours & travel σε περίπτωση που έχουν αλλάξει τα τηλέφωνα δώστε την επωνυμία στη ρεσεπτιον και θα σας βρούν τα τηλέφωνα...

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
    • facebook/dktravelchat
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 02, 2012, 16:36:16 μμ »
Ευχαριστω πολυ Μικα... με εβγαλες ασπροπροσωπο!!! :mocking:

Αποσυνδεδεμένος famek

• Hero Member
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 04, 2012, 11:02:03 πμ »
να πας στην περιοχη νουσα ντουε...περιοχη με ονειρεμενα ξενοδοχεια...μπακαλοους...καλα ειχα παθει πλακα με τα περιεργα χοτελ..ακομα θυμαμαι ενα τουνελ με βουκαμπιλιες που εβγαινε στο κεντρο πισινας χοτελ που χε νησακι και ναο....
επισης το πιο εξωτικο εστιατοριο που εχω δει ποτε στην περιοχη κιουτα...με παραδοσιακες γευσεις... κοντα στο μακ ντοναλντ και κρυμενο πισω απο ενα μαγαζι με κοσμηματα..ενα διαδρομο μονο βλεπεις...
κλεινει νωρις..αλλα ειναι ονειρεμενο τρως πανω σε κατι παραδοσικες εξεδρες με μαξιλαρια που ειναι σαν ναοι μπαλινεζικοι πανεμορφα διακοσμημενοι η αν θελεις εχουν μετατρεψει αυτα που κουβαλουσαν τους βασιλιαδες σε τραπεζια.. κ στο κεντρο πισινα...
οσο για τα φαγια ολα διακοσμημενα..θυμαμαι χυμο μπανανας σε ποτηρι πλεγμενο με καλαμια και σαλατες σε πιατελες απο μπανανιες...
αχ τι μου θυμισες..σιγουρα το πιο εντυπωσιακο εστιατοριο που εχω δει..και εισαι σχεδον ξαπλα...μεσα σε μαξιλαρες...κ παραδοσιακες κουρτινες..
ελπιζω να υπαρχει ακομα...μια που εχει πανω απο 10 χρονια που εχω..παει...
η κιουτα μολις κλεινουν τα μαγαζια κ δυστυχως κ το εστιατοριο μετατρεπεται σε αγρια περιοχη με πορνες...τουλαχιστον τοτε..εγω ειχα σημαδι το μακ ντοναλντ για να το βρω...
ελπιζω να υπαρχει ακομα να το βρητε κ να το ζησετε..ειναι σαν ονειρο..
ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
OΧΙ ΣΤΗΝ ΦΟΡΟΚΑΡΤΑ

Αποσυνδεδεμένος asiatraveller

• Συντονιστής Κατηγορίας
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Travel is my lifestyle
    • Ασία
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 30, 2020, 22:14:48 μμ »
Το τηλέφωνο της Μαριλένας είναι : 0361 8476693
Κινητό: 081 139 6251
Η εταιρεια της λέγεται : bali griyasari tours & travel σε περίπτωση που έχουν αλλάξει τα τηλέφωνα δώστε την επωνυμία στη ρεσεπτιον και θα σας βρούν τα τηλέφωνα...

Μαριλένα από το Μπαλί