Αποστολέας Θέμα: Μπρασόβ - Βουκουρέστι - Κωνστάντζα (εν μέρει οδικώς)  (Αναγνώστηκε 2897 φορές)

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
Απ: Μπρασόβ - Βουκουρέστι - Κωνστάντζα (εν μέρει οδικώς)
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 30, 2018, 15:54:27 μμ »
Η αληθεια ειναι οτι Κωνσταντζα ουτε που στριψαμε, καρφι Μαμαια.

Δεν κανατε καλα που δεν πηγατε... το 2014 εμεινα ενα βραδυ Μαμαια που δεν ειχε τιποτα να δεις... ολα τα αξιοθεατα ηταν Κωνσταντζα!!

Δες εδω  http://www.travelchat.gr/forum/index.php?action=gallery;cat=168;sortby=date;orderby=desc;start=180

Συνδεδεμένος McElk

• Hero Member
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 30, 2018, 19:28:54 μμ »
Όντως η νυχτερινή ζωή στη Μαμάια ενδείκνυται για αντροπαρέα    :)  (εγώ είμαι λίγο μεγάλος γι' αυτά :mocking: )    dk γκουγκλάρισε λίγο για "nightlife mamaia romania" να δεις τι γίνεται εκεί πέρα  :rofl:

Αποσυνδεδεμένος αιολικος

• Newbie
  • *
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 30, 2018, 23:08:24 μμ »
Οι μερες ηταν μετρημενες διαφορετικα θα ανεβαιναμε μεχρι Σιγκισοαρα και θα αφιερωναμε σιγουρα μια μερα Κωνσταντζα..
Ρουμανια οπως και Πολωνια που εχω παει δυο φορες, ειναι μερη που μου εκαναν πολυ ομορφη εντυπωση και μακαρι να δωσει ο Θεος να ξαναεπισκεπτω.
Αυτο το Ζακοπανε μου εχει κολλησει στο μυαλο!!

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
« Απάντηση #13 στις: Ιούλιος 01, 2018, 07:47:54 πμ »
Όντως η νυχτερινή ζωή στη Μαμάια ενδείκνυται για αντροπαρέα    :)  (εγώ είμαι λίγο μεγάλος γι' αυτά :mocking: )    dk γκουγκλάρισε λίγο για "nightlife mamaia romania" να δεις τι γίνεται εκεί πέρα  :rofl:

Και τοτε που πηγα, χαμος γινοταν Κωστα, δεν ειμαι ομως αυτης της διασκεδασης, περιοριζομαι σε ενα καλο εστιατοριο, αντε κι ενα ποτακι μετα καπου ησυχα. Εδω στην Αθηνα το ''nightlife'' θεωρω οτι ειναι κλασεις ανωτερο απο της Μαμαια και παλι το κανουμε οσο μας επιτρεπεται... στο εξωτερικο πας για να δεις αλλα ''πραγματα''!!! :smile_: