Αποστολέας Θέμα: Φθηνά Ξενοδοχεία - Μηχανή Αναζήτησης  (Αναγνώστηκε 2510 φορές)

Αποσυνδεδεμένος airlineticketsnow

• Newbie
  • *
    • AirlineTicketsNow
Φθηνά Ξενοδοχεία - Μηχανή Αναζήτησης
« στις: Ιανουάριος 16, 2015, 16:15:40 μμ »
Καλησπέρα στην όμορφη παρέα !  

Είμαι καινούργιο μέλος του Forum και χαίρομαι πολύ που βρίσκομαι εδώ !
Λοιπόν πως έχουν τα πράγματα,Για πολύ καιρό ειδικά σε έμας τους λίγο πιο μεγάλους
ήταν πολύ δύσκολη η κράτηση Online ξενοδοχείου και πάντα μα πάντα πληρώναμε καπέλα στις μεγάλες εταιρείες.
Έτσι αποφάσισα να δημιουργήσω τη δικια μου μηχανή αναζήτησης ξενοδοχείων !
Το είπα και το έκανα αφού εδώ και 6 μήνες το www.airlineticketsnow.com είναι γεγονός !
Μέσα απ τη σελίδα μπορείτε να συγκρίνετε τις φτηνότερες τιμές που προσφέρουν ολα τα μεγάλα site (venere.com,hotels.com)
 και να κλείσετε στην φθηνότερη τιμή που υπάρχει.
Είναι τεράστια τα ποσα που πληρώνουμε στα μεγάλα websites για να κλείσουμε ξενοδοχέιο.
Τώρα ομως με το AirlineTicketsNow.com μπορείτε να βρείτε ποιος δίνει την καλυτερη τίμη αυτόματα με ενα κλικ,κάνουμε εμέις την 'ερευνα αγοράς για εσάς.
Σαν καινουργιος λοιπόν που είμαι εδώ θέλω να προσφέρω και εγώ το λυθαράκι μου και έτσι δίνουμε Για όλα τα μέλη του forum που θέλουν να κάνουν κράτηση ξενοδοχείου μεσα απο το airlineticketsnow.com 10% επιστροφή χρημάτων !
Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου ανά πάσα ώρα και στιγμή μέσω PM ή μέσω Skype : airlineticketsnow
Ευχαριστώ πολύ  :good:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 16, 2015, 16:27:27 μμ by airlineticketsnow »
www.airlineticketsnow.com - Μηχανή Αναζήτησης Ξενοδοχείων

Αποσυνδεδεμένος airlineticketsnow

• Newbie
  • *
    • AirlineTicketsNow
Απ: Φθηνά Ξενοδοχεία - Μηχανή Αναζήτησης
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 17, 2015, 02:42:06 πμ »
*Η προσφορά 10% επιστροφή χρημάτων είναι σε ισχύει απο 16/1 μέχρι 23/1
www.airlineticketsnow.com - Μηχανή Αναζήτησης Ξενοδοχείων

Αποσυνδεδεμένος enterprise67

• Newbie
  • *
Απ: Φθηνά Ξενοδοχεία - Μηχανή Αναζήτησης
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 03, 2016, 12:28:00 μμ »
Όντως είναι δική μου. Το Greho είναι η πρώτη ελληνική ιστοσελίδα σύγκρισης ξενοδοχείων στην Ελλάδα. Αν κάποιος θέλει για παράδειγμα να μείνει 2 ημέρες στη Θεσσαλονίκη και ψάχνει ξενοδοχείο τότε μπαίνει στο greho.indima.gr και πατάει στο κουμπί που λέει 'Μηχανή Αναζήτησης', γράφει τη πόλη που θέλει να επισκεφθεί και τις ημερομηνίες και του βγάζει εκατοντάδες ξενοδοχεία για να διαλέξει. Η διαφορά μας με άλλες ιστοσελίδες είναι πως εμείς δεν κλείνουμε δωμάτια αλλά σας βρίσκουμε την καλύτερη τιμή από δεκάδες άλλες ιστοσελίδες για το συγκεκριμένο δωμάτιο. Έτσι οι πελάτες μας γλυτώνουν λεφτά τα οποία μπορούν να ξοδέψουν αλλού. Συνεργαζόμαστε με όλες τις γνωστές και μεγάλες εταιρείες όπως η Booking kai h Hotels. Ο λόγος που πρέπει κάποιος να μας προτιμήσει είναι πως του βρίσκουμε για το ίδιο ξενοδοχείο το ίδιο δωμάτιο τις πιο φθηνές τιμές και η σύγκριση είναι δωρεάν. Ευχαριστώ πολύ.