ΑρχικήForumΒοήθειαGalleryΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή

Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Νοέμβριος 24, 2017, 04:06:38 πμ

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση

News
Επισκεφθείτε την Φωτογραφική Gallery. Δείτε φωτογραφίες μελών, ψηφίστε και σχολιάστε. Ανεβάστε φωτογραφίες από τα ταξίδια σας!!

Stats
77905 μηνύματα σε 3494 θέματα από 2360 μέλη
Τελευταίο μέλος: KatrinaMcc
+  TravelChat - Ταξιδιωτικό Forum
|-+  Ταξιδιωτικές Ιστορίες Μελών
| |-+  Ιστορίες από ταξίδια στο Εξωτερικό
| | |-+  Ευρώπη
| | | |-+  Νορβηγία
| | | | |-+  Νορβηγία... η χώρα των τέλειων αντιθέσεων!!
« προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] Κάτω Εκτύπωση
Θέμα: Νορβηγία... η χώρα των τέλειων αντιθέσεων!!  (Αναγνώστηκε 22469 φορές)
SpirosN.
Sr. Member
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #50 στις: Απρίλιος 27, 2011, 19:23:13 μμ »

Η χώρα είναι απλά μαγική, δε περιγράφεται. Όποιος είναι φυσιολάτρης οφείλει να την επισκεφθεί κάποια στιγμή. Τη διέσχισα ολόκληρη το καλοκαίρι με μοτό και είχα πάθει παραλήρημα

Καλωσόρισες και από εμένα  road spirit  στην παρέα μας και χαίρομαι ιδιαίτερα που προσετέθη ακόμη ένας που του αρέσουν τα οδικά ταξίδια, γιατί είμαστε σχετικά μία πολύ μικρή μειοψηφία που προτιμάμε αυτόν τον τρόπο τουρισμού. Εμένα πάντως μου έπεσες σαν λαχείο, γιατί ψάχνω εδώ και ένα χρόνο να βρω κάποιον που διέσχισε τη Νορβηγία οδικώς. (Είχε εμφανισθεί και κάποιος SpirosN. που έκανε κάποιο τμήμα της, αλλά εξαφανίστηκε από τον Οκτώβριο). Αν μου επιτρέπεις θα σε ξαναενοχλήσω για κάποιες πληροφορίες. Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στο παρακάτω λίνκ.

http://www.travelchat.gr/forum/index.php?action=profile;u=1175;sa=showPosts

Και πάλε καλωσόρισες.

Εεεεπ   yahoo yahoo  αυτός ο κάποιος κύριος Spiros N. Δηλώνει παρών (αναγνώστης μόνον) και με απουσίες δικαιολογημένες. dizzy Αυτό τον καιρό δουλεύω αρκετά περισσότερο, στήσαμε και μας απασχολεί πολύ ένα φωτογραφικό φόρουμ, εχουμε και το τραινάδικο ΑΜΝΙΖΙΑ έχω και τον Σ.Φ.Σ. (www.sfs.gr) πήγα και δύο φορές USA (για δουλειές μόνο) …….αυτάααααα.
Μόλις ξελαμπικάρω θα γράψω ταξιδιωτικό πάλι. diablo
Πάντως αν θέλεις πληροφορίες για Νορβηγία στείλε μου email στο snklsd@gmail.com στην διάθεσή σου smile
Καταγράφηκε
Nordix Travel
Newbie
*

Φύλο: Γυναίκα

Ταξιδιωτικό Γραφείο Nord - Αλέξανδρος, Web Editor.

« Απάντηση #51 στις: Μάιος 04, 2011, 15:26:35 μμ »

Καταπληκτικό υλικό!!! συγχαρητήρια!!!
Καταγράφηκε

Αλέξανδρος, Nordix Travel, Journeys & Experiences / www.nordix.gr
traveler-eirini
Full Member

« Απάντηση #52 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 14:00:12 μμ »

Ξέθαψα αυτό το θέμα γιατί έψαχνα για Σκανδιναβία!
Οι φωτογραφίες είναι εκπληκτικές!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πραγματικά δεν έχω λόγια!!!
Μετά από αυτό, θέλω να πάω ένα μήνα interail μόνο Νορβηγία!!!
Καταγράφηκε

We live in a wonderful world that is full of beauty and charm.  There is no end to the adventures we can have if only we seek them with our eyes open.
vasilis_sta
Sr. Member

« Απάντηση #53 στις: Νοέμβριος 16, 2011, 02:16:30 πμ »

ειναι απο τις πιο ομορφες φωτογραφιες που εχω δει...φανταστικα τοπια και πραγματικα εκει η φυση οργιαζει!οντως ειναι η χωρα των αντιθεσεων απο τι φανηκε και μας ειπες μπορεις να δεις τα παντα.με εκανες να ζηλεψω και να βαλω σαν επομενο προορισμο νορβηγια
Καταγράφηκε

e-airtickets.gr | Μηχανή Αναζήτησης Αεροπορικών Εισιτηρίων
HisKatt
Newbie
*

« Απάντηση #54 στις: Απρίλιος 19, 2012, 12:46:57 μμ »

αφφφφ... από μικρό παιδί λάτρευα το χιόνι και τα βουνά και λοιπά και από όταν άρχισα να μαθαίνω γεωγραφία έγινε όνειρο μου να πάω στην Νορβηγία.... και τώρα έφτασα 24 και ήρθε η Νορβηγία σε μένα... γνώρισα τον άντρα της ζωής μου και είναι Νορβηγός....όμως ακόμα δεν έχω πάει και συζητάμε το ενδεχόμενο να μετακομίσω εκεί.... πιστεύεις πως ως ελληνίδα θα μπορέσω να προσαρμοστώ εκεί?
Καταγράφηκε
wotan1975
Hero Member

http://solareagle.blogspot.com/

« Απάντηση #55 στις: Απρίλιος 19, 2012, 15:02:18 μμ »

αφφφφ... από μικρό παιδί λάτρευα το χιόνι και τα βουνά και λοιπά και από όταν άρχισα να μαθαίνω γεωγραφία έγινε όνειρο μου να πάω στην Νορβηγία.... και τώρα έφτασα 24 και ήρθε η Νορβηγία σε μένα... γνώρισα τον άντρα της ζωής μου και είναι Νορβηγός....όμως ακόμα δεν έχω πάει και συζητάμε το ενδεχόμενο να μετακομίσω εκεί.... πιστεύεις πως ως ελληνίδα θα μπορέσω να προσαρμοστώ εκεί?

Λογικα ,θα ειναι δυσκολη η προσαρμογη.Ο καιρος αλλα και η ατελειωτη νυκτα το χειμωνα.Μπρρρρρρ...
Καταγράφηκε

Θέλω να πάω σε κάθε χωριό και πόλη της Ευρώπης
carmen
Hero Member

« Απάντηση #56 στις: Απρίλιος 19, 2012, 16:47:19 μμ »

Δεν ειναι ευκολα, αλλα με τον ανθρωπο της ζωης σου διπλα σου, νομιζω οτι θα ξεπερασεις καθε δυσκολια.
Αλλωστε η Νορβηγια συγκαταλεγεται αναμεσα στις χωρες με το υψηλοτερο βιοτικο επιπεδο..Και τα καλοκαιρια παλι μπορεις  να
κατεβαινεις νοτια...βουρ λοιπον για Νορβηγια  wink
Καταγράφηκε

...και αν εχω τα παντα και εχω κερδισει τον κοσμο ολο, αγαπη αν δεν εχω...ειμαι ενα τιποτα
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6] Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: