Αποστολέας Θέμα: Ανεπίσημη συνάντηση με asiatraveller (Gate cafe - Πλάκα)  (Αναγνώστηκε 4783 φορές)

Αποσυνδεδεμένος GNS

• Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
    • ΑΓΓΕΛΙΕΣ-ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
Απ: Ανεπίσημη συνάντηση με asiatraveller (Gate cafe - Πλάκα)
« Απάντηση #10 στις: Ιούλιος 22, 2010, 23:15:20 μμ »
...και εψαχνα και εγω στις ανεπισημες... :scratch:μετα εφυγα για βολο.. :sorry:.και αποψε θυμηθηκα οτι δεν εχω γραψει για την συναντηση.... :sorry: :sorry: :sorry: για μια ακομη φορα περασαμε υπεροχα.  :good:
καφεδακι και βολτα. :yahoo: μακαρι να ειχε και ο νικος χρονο αλλα και εγω να μην ειχα διαβασμα..... :mad:
τελικαι φιλε νικο πως γινεται να ειμαστε απο βολο και να βλεπομαστε μονο στην αθηνα... :dizzy: :dizzy: :dizzy:
αντε να ερθει η δημητρα στο βολο μπας και καταφερουμε να βρεθουμε να πιουμε τσιπουρακι.
η ημερες που ακολουθουν μου ειναι αρκετα δυσκολες. ελπιζω ομως μετα τις 2 αυγουστου που ξεκιναω δουλεια στο βολο να πιουμε ενα ροφημα. :drink: :drink: :drink: :drink: :drink:
να περνας καλα στην πατριδα. :good:
don't drink & drive!!!

Αποσυνδεδεμένος GNS

• Hero Member
« Απάντηση #11 στις: Ιούλιος 22, 2010, 23:17:18 μμ »
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 09, 2018, 23:51:10 μμ by dk »
don't drink & drive!!!

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
« Απάντηση #12 στις: Σεπτέμβριος 09, 2018, 23:16:57 μμ »
Βρεθηκε για μερικες ωρες στην Αθηνα... ο λογος για τον φιλο και συμφορουμιτη asiatraveller ... τον Νικο απο το Βολο.
Εμεις... εγω και ο GNS δηλαδη... σαν καλοι οικοδεσποτες φροντισαμε να κανουμε τι λιγες αυτες ωρες του στην Αθηνα, πιο ευχαριστες... περπατώντας κατω απο την Ακροπολη στον πεζοδρομο της Διονυσίου Αρεοπαγίτου, διπλα απο το Ηρώδειο, εξω απο το Μουσειο και καταληγοντας στο Plaka's gate cafe στο τελος του πεζοδρομου στις αρχες της Πλακας!!

Πριν μερικες μερες ο asiatraveller βρεθηκε και παλι στην Αθηνα με τη συντροφο του Εμμυ, 8 χρονια μετα απο την τελευταια φορα... τοτε που ηπιαμε καφεδακι στον πεζοδρομο της Διονυσίου Αρεοπαγίτου οπως βλεπετε και στην πανω φωτο. Το λιγοτερο που μπορουσα να κανω για το φιλαρακι μου ηταν να τον φιλοξενησω για 2-3 μερες με μεγαλη μου χαρα!!

Αποσυνδεδεμένος xenia

• Hero Member
  • Φύλο: Γυναίκα
« Απάντηση #13 στις: Σεπτέμβριος 22, 2018, 16:55:57 μμ »
Το λιγοτερο που μπορουσα να κανω για το φιλαρακι μου ηταν να τον φιλοξενησω για 2-3 μερες με μεγαλη μου χαρα!!

Κι εγω χαρηκα πολυ που σας γνωρισα απο κοντα Νικο (asiatraveller) + Εμμυ... ελπιζω να ημουν καλη οικοδεσποινα. :smile_:

Αποσυνδεδεμένος GNS

• Hero Member
« Απάντηση #14 στις: Οκτώβριος 21, 2018, 23:45:11 μμ »
Παλιές καλές εποχές.....!!!!! Που είστε φίλοι μου. Χαθήκαμε.... ΓΑΜΩΤΟ  :mad: :diablo:
don't drink & drive!!!