Αποστολέας Θέμα: 13η Έκθεση Τουριστικό Πανόραμα - Επίσκεψη μελών!!  (Αναγνώστηκε 2391 φορές)

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
Γραφω λιγο καθυστερημενα αλλα απλα θελω να μοιραστω τη χαρα μου,μαζι σας.

Η 13η διοργάνωση της Εκθέσεως «Τουριστικό Πανόραμα» πραγματοποιήθηκε από 17 έως 20 Απριλίου 2008, στο Εκθεσιακό Κέντρο EXPOATHENS, στην Ανθούσα. Σημαντικές καινοτομίες και νέα πεδία παρεμβάσεων και πρωτοβουλιών χαρακτήρισαν την δραστηριότητα του Ομίλου ΕΞΠΡΕΣ Καλοφωλιά για το 2008.

Μέγας Δωροθέτης  η εταιρεία LOUIS HELLENIC CRUISES

Μετα το τελος της εκθεσης,οι διοργανωτες του τουριστικου πανοραματος επικοινωνησαν μαζι μου και μου ανακοινωσαν πως η συζυγος μου κερδισε μετα απο κληρωση(ξερετε απο τα κουπονια που συμπληρωναμε) μια 7ημερη κρουαζιερα για 2 ατομα.
Η κρουαζιερα ειναι απο την ''Louis hellenic cruises'' λεγετε ''κοσμο...πολιτικο αιγαιο'' και πηγαινει  Κωνσταντινουπολη-Μυκονο-Πατμο-Κουσαντασι-Ροδο-Αγ.Νικολαο Κρητης-Σαντορινη.

Γι αυτο λοιπον φανατικα ολοι λεμε... 14ο Τουριστικο Πανοραμα 7-10 Μαιου 2009

Y.Γ Oι φωτογραφιες ειναι απο εκεινη την ημερα,με φιλους και μελη του travelchat.

« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 08, 2018, 19:40:33 μμ by dk »

Συνδεδεμένος dk

• Γενικός Συντονιστής
  • Hero Member
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα ταξίδια σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο!!
    • facebook/dktravelchat
Απ: 13η Έκθεση Τουριστικό Πανόραμα - Επίσκεψη μελών!!
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 04, 2008, 15:46:20 μμ »

Γραφω λιγο καθυστερημενα αλλα απλα θελω να μοιραστω τη χαρα μου,μαζι σας.

Μετα το τελος της εκθεσης,οι διοργανωτες του τουριστικου πανοραματος επικοινωνησαν μαζι μου και μου ανακοινωσαν πως η συζυγος μου κερδισε μετα απο κληρωση(ξερετε απο τα κουπονια που συμπληρωναμε) μια 7ημερη κρουαζιερα για 2 ατομα.
Η κρουαζιερα ειναι απο την ''Louis hellenic cruises'' λεγετε ''κοσμο...πολιτικο αιγαιο'' και πηγαινει  Κωνσταντινουπολη-Μυκονο-Πατμο-Κουσαντασι-Ροδο-Αγ.Νικολαο Κρητης-Σαντορινη.

Γι αυτο λοιπον φανατικα ολοι λεμε... 14ο Τουριστικο Πανοραμα 7-10 Μαιου 2009

Κληρώσεις ταξιδιών στην έκθεση Τουριστικό Πανόραμα

Στα πλαίσια της συμμετοχής του στην έκθεση "Τουριστικό Πανόραμα 2009" (7-10 Μαΐου, Ανθούσα – EXPOAthens), ο ΗΑΤΤΑ φέτος προσανατολίζει  το ενδιαφέρον του στους καταναλωτές και το ευρύ ταξιδιωτικό κοινό. Οι επισκέπτες της έκθεσης θα έχουν τη δυνατότητα, επισκεπτόμενοι το χώρο του Συνδέσμου, να ενημερωθούν για τις δυνατότητες, τα προϊόντα και τις υπηρεσίες που τους προσφέρουν τα ταξιδιωτικά γραφεία, αλλά και να λάβουν μέρος σε κλήρωση, κερδίζοντας πακέτα και προϊόντα διακοπών στην Ελλάδα και το εξωτερικό. Σημειώνεται ότι οι συμμετοχές στην παραπάνω κλήρωση θα συλλέγονται καθόλη τη διάρκεια της έκθεσης.

Γι'αυτο κι εμείς πάμε Τουριστικό Πανόραμα και δηλώνουμε συμμετοχή σε όλους τους διαγωνισμούς!!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουάριος 03, 2010, 23:09:11 μμ by dk »