ΑρχικήForumΒοήθειαGalleryΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή

Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Απρίλιος 22, 2019, 00:07:55 πμ

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση

News
Επισκεφθείτε την Φωτογραφική Gallery. Δείτε φωτογραφίες μελών, ψηφίστε και σχολιάστε. Ανεβάστε φωτογραφίες από τα ταξίδια σας!!

Stats
79317 μηνύματα σε 3607 θέματα από 2374 μέλη
Τελευταίο μέλος: george12
+  TravelChat - Ταξιδιωτικό Forum
|-+  Ταξιδιωτικές Ιστορίες Μελών
| |-+  Ιστορίες από ταξίδια στην Ελλάδα
| | |-+  Μακεδονία
| | | |-+  Σε δύο 24ωρα. Προορισμός Αμύνταιο
« προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: [1] Κάτω Εκτύπωση
Θέμα: Σε δύο 24ωρα. Προορισμός Αμύνταιο  (Αναγνώστηκε 3637 φορές)
levimor
Newbie
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

« στις: Νοέμβριος 27, 2006, 10:38:03 πμ »

Άρθρο: Σε δύο 24ωρα. Προορισμός Αμύνταιο
ΜΕΡΑ 1η, 9/8/2006, 11:15πμ, ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΣΗΣ Το ταξίδι ξεκινάει. Μετά από 8 χρόνια ακριβώς κάνω την ίδια ακριβώς διαδρομή, όμως με διαφορετικό προορισμό. Τότε ήταν η Θεσσαλονίκη και συντροφιά μια μεγάλη παρέα, στα ξένοιαστα χρόνια στο ξεκίνημα της φοιτητικής ζωής..
Σήμερα συντροφιά μου μοναχά οι σκέψεις μου, από επιλογή, χωρίς ίχνος μιζέριας και παρελθοντολαγνείας. Σ΄ ένα ταξίδι αστραπή, που αποφασίστηκε σε κλάσματα δευτερολέπτου, προετοιμάστηκε με τόση λεπτομέρεια όσο ένας φραπέ, αλλά που προϋπήρχε στο πίσω μέρος του μυαλού μου χρόνια τώρα και που θα παραμείνει και στο μυαλό και στην καρδιά μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 26, 2009, 10:08:47 πμ από elina » Καταγράφηκε
dk
Γενικός Συντονιστής
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 06, 2008, 13:59:57 μμ »

Υ.Γ. Σ αυτή την εκδρομή αποφάσισα και έκοψα το κάπνισμα οριστικά, κάτι που πάλευα πολύ καιρό και δεν τα κατάφερνα. Τα κατάφερα εκεί  μακριά απ το θόρυβο και εξακολουθώ να μην καπνίζω. Επιλογή. Πάλι.
Μενω σε αυτο που εχω βαλει σε παραθεση και σου λεω ενα μεγαλο μπραβο αλλα και οτι η εμπειρια του ταξιδιου σου ηταν μοναδικη.
Καταλληλη για να σχολιασει το ταξιδι σου ειναι η φιλη μου και μελος του forum xrisa που κατοικει στη Φλωρινα και γνωριζει τα πραγματα καλυτερα.Ελπιζω να την καταφερω και να γραψει το πρωτο της post!!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

xenia
Hero Member

Φύλο: Γυναίκα

« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 12, 2010, 21:51:06 μμ »

Καταλληλη για να σχολιασει το ταξιδι σου ειναι η φιλη μου και μελος του forum xrisa που κατοικει στη Φλωρινα και γνωριζει τα πραγματα καλυτερα.Ελπιζω να την καταφερω και να γραψει το πρωτο της post!!! Χαμόγελο

Μπορει η xrisa μεχρι τωρα να μην εχει σχολιασει το ταξιδι, μου εκανε ομως ενα περασμα απο το Αμυνταιο χτες το πρωι πηγαινοντας για Φλωρινα και το ειδα απο κοντα. dance
Καταγράφηκε
xrisa
Newbie
*

« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 21, 2010, 20:11:05 μμ »

κατ΄αρχή προ πολλού έχω γράψει το πρώτο μου post.
Αυτό δεν ήταν απλά ένα ταξίδι, ήταν ταξίδι αστραπή για επαγγελματικούς λόγους, για μια υπογραφή, φύγαμε με την  Ξένια στις 10:30πμ και επιστρέψαμε στις 14:00μμ 400χιλ μόνο πήγαινε - έλα,αφού μασολάβησε και η επαγγελματική υποχρέωση + ότι πήραμε και φαγητό στο χέρι...+ την γκρίνια των συζύγων....
Καταγράφηκε
dk
Γενικός Συντονιστής
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας

« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 21, 2010, 20:21:12 μμ »

κατ΄αρχή προ πολλού έχω γράψει το πρώτο μου post.

Τον Ιουλιο του 2008 που εκανα το ποστ, εσυ εγραφες μονο στα bloka!! mocking

Παράθεση
φύγαμε με την  Ξένια στις 10:30πμ και επιστρέψαμε στις 14:00μμ 400χιλ μόνο πήγαινε - έλα,αφού μασολάβησε και η επαγγελματική υποχρέωση + ότι πήραμε και φαγητό στο χέρι...+ την γκρίνια των συζύγων....

Πως να μη γκρινιαζουν οι συζυγοι οταν κανεις 400 χλμ σε 3,5 ωρες?
Ποια εισαι... η γυναικα του Schumacher!! rofl rofl
Καταγράφηκε

Σελίδες: [1] Πάνω Εκτύπωση 
« προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: